Dobrý den pánové! Vzhledem k tomu že naši profesionální schopnosti se ještě o něco zlepšili a v Praze vzrostla cenová hladina na jednotlivé věci, od 01.02.2018 máme nový ceník na služby. Děkujeme za pochopení !

Pánský střih 500 Kč

K této službě, jakož i k ostatním, přistupujeme se zvláštní pozorností. Barber vám vždy pomůže vybrat individuální styl s přihlédnutím k vašim přáním. Při samotném střihání používáme moderní techniky i klasické metody, jakož to je technika tvoření obrysů pomocí klasické břitvy, odstranění chmýří v uších pomocí ohně a masáž hlavy s použitím kolínské vody. Přibližná doba trvání celé procedury je 45 minut.

Holení „Hot wet towel“ 400 Kč

Používáme tradiční holičské techniky a nastavujeme pro ně nové standardy, které zaručují vaši bezpečnost. Technologie „Hot wet towel“ je klasickým rituálem, který zahrnuje nejen holení s použitím rovné břitvy, ale i čistění, napařování, masáž obličeje a hydrataci. Po absolvování této techniky se ujistíte, že konečný výsledek není srovnatelný s tím, co byste mohli získat doma, a jsme přesvědčeni, že by výsledek ve finále překročil všechny vaše očekávání. Tato procedura trvá cca 45 minut

Holení hlavy 400 Kč

Tato procedura se také provádí pomocí klasické rovné břitvy. Používáme technologii, která umožňuje dosáhnout dokonalého výsledku, a spolu s tím i zabezpečuje Vaši bezpečnost. Doba trvání služby – asi 45 minut.

Úprava vousů 400 Kč

Vousy se nyní stávají více a více populární, jsou považovány za atribut pravého muže, a samozřejmě vyžadují patřičnou péči. Naše holiči postarají se o Vaše vousy s přihlédnutím k Vaší personě a budou používat nabroušené nůžky, trimer a klasickou břitvu. Naše Barberé doporučí Vám vhodnou péči pro Vaše vousy, buďto olej, balzám, vosk nebo mýdlo.

Kombo Pánský střih + Úprava vousů 800 Kč

Úprava vousů v kombinace se stříhánim je za 300 Kč

line_bg

Dárkové certifikáty

line_bg

Darujte originální a užitečný dárek!
V našem holičství můžete také pořídit dárkové certifikáty na veškeré naše služby pro vaše blízké a přátele!
Stříhání 500 Kč
Stříhání a upravení vousů 800 Kč
Stříhání a holení metodou „Hot wet towel“ 800 Kč

amout